Dansk Suomalainen Türk Polski


Informacje zgodnie z prawem niemieckim § 5 TMG:

Eduard Mehrtens
nextfiles.eu
Am Hagen 15
28790 Schwanewede
Kontakt:

Telefon: +49 421 167605600
Telefon: +43 720 732742 (Austria)
Telefon: +41 61 5881183 (Szwajcaria)
Fax: +49 421 167605609
E-mail: info@nextfiles.eu

O nextfiles.eu:
nextfiles.eu prowadzi kilka tysięcy samodzielnych instancji chmurowych oCloud, ownCloud i Nextcloud z tysiącami użytkowników. Nasza aplikacja na Androida została zainstalowana ponad sto tysięcy razy. A nasze serwery mają pojemność dysków twardych rzędu kilkuset terabajtów.Uwaga: jedynym językiem umowy jest język niemiecki. Miejscem jurysdykcji są wyłącznie Niemcy, a do wszystkich umów i porozumień zastosowanie ma wyłącznie prawo niemieckie. Inne języki i tłumaczenia służą wyłącznie do niewiążących informacji i są udostępniane bez gwarancji i bez odpowiedzialności, o ile jest to prawnie możliwe.

Informacje źródłowe dla użytych zdjęć i grafik:


VAT:

Numer identyfikacyjny podatku od sprzedaży zgodnie z §27 a Umsatzsteuergesetz:
DE301891114
Odpowiedzialny za treść zgodnie z § 55 ust. 2 RStV:

Eduard Mehrtens
Am Hagen 15
28790 Schwanewede

Rozwiązywanie sporów

Komisja Europejska udostępnia platformę do rozwiązywania sporów online (OS): https://ec.europa.eu/consumers/odr.
Nasz adres e-mail znajdziesz w nadruku powyżej.

Nie mamy ochoty ani obowiązku uczestniczyć w postępowaniu w sprawie rozstrzygania sporów przed polubownym sądem konsumenckim.
Odpowiedzialność za zawartość

Jako usługodawca odpowiadamy za własne treści na tych stronach zgodnie z ogólnymi przepisami prawa zgodnie z § 7 ust. 1 TMG. Zgodnie z §§ 8 do 10 TMG nie jesteśmy jednak zobowiązani jako usługodawca do monitorowania przesyłanych lub przechowywanych informacji osób trzecich ani do badania okoliczności wskazujących na nielegalną działalność.

Zobowiązania do usunięcia lub zablokowania wykorzystania informacji zgodnie z ogólnymi przepisami prawa pozostają nienaruszone. Odpowiedzialność w tym zakresie jest jednak możliwa dopiero od momentu powzięcia wiadomości o konkretnym naruszeniu prawa. Jeśli dowiemy się o takich naruszeniach, natychmiast usuniemy odpowiednie treści.
Odpowiedzialność za linki

Nasza strona zawiera linki do zewnętrznych stron internetowych osób trzecich, na których treść nie mamy wpływu. Dlatego nie możemy przejąć żadnej odpowiedzialności za te zewnętrzne treści. Za treść stron, do których prowadzą linki, odpowiada zawsze dany oferent lub operator tych stron. Podlinkowane strony zostały sprawdzone pod kątem ewentualnych naruszeń prawa w momencie umieszczania linków. Nielegalne treści nie były rozpoznawalne w momencie linkowania.

Stałe monitorowanie treści stron, do których prowadzą linki, nie jest jednak uzasadnione bez konkretnych przesłanek wskazujących na naruszenie prawa. W przypadku powzięcia informacji o naruszeniu prawa, niezwłocznie usuniemy takie linki.
Copyright

Treści i dzieła na tych stronach stworzone przez operatorów stron podlegają niemieckiemu prawu autorskiemu. Powielanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie lub jakakolwiek forma komercjalizacji takich materiałów wykraczająca poza zakres prawa autorskiego wymaga uprzedniej pisemnej zgody ich autora lub twórcy. Pobieranie i kopiowanie tej strony jest dozwolone tylko do prywatnego, niekomercyjnego użytku.

O ile treści zawarte na tej stronie nie zostały stworzone przez operatora, przestrzegane są prawa autorskie osób trzecich. W szczególności treści osób trzecich są oznaczone jako takie. Jeśli mimo to dowiedzą się Państwo o naruszeniu praw autorskich, prosimy o poinformowanie nas o tym. Jeśli dowiemy się o jakichkolwiek naruszeniach, natychmiast usuniemy takie treści.
Unia Europejska zainicjowała internetową platformę ("platforma ODR") do pozasądowego rozwiązywania sporów konsumenckich - zob. https://webgate.ec.europa.eu/odr/main/index.cfm?event=main.home.show&lng=DE.

3 proste kroki - wybierz domenę - potwierdź adres e-mail - potwierdź numer telefonu i gotowe!

Twój Nextcloud jest gotowy w 5 minut

Skonfigurujemy dla Ciebie darmową chmurę Nextcloud. Jako administrator możesz skonfigurować innego użytkownika.
Na początek otrzymasz 10 GB darmowej przestrzeni dyskowej. Opcjonalnie możliwe jest udostępnienie do 50 GB wolnej przestrzeni dyskowej.