Dansk Suomalainen Türk Polski

... utrzymać kontrolę

Z Nextcloud, Twoje dane pozostają pod kontrolą

Przechowywanie dokumentów i plików, danych z kalendarza, kontaktów i zdjęć na bezpiecznym serwerze w niemieckim centrum danych

W obszarze administracyjnym można skonfigurować dowolną liczbę dodatkowych użytkowników. Jeśli udostępniasz pliki, oni również mogą mieć do nich dostęp.

Dzięki Nextcloud masz dostęp do swoich danych na całym świecie i możesz je synchronizować pomiędzy urządzeniami końcowymi (komputer, tablet, telefon komórkowy) oraz udostępniać dane osobom trzecim.

Przetwarzanie dokumentów Collabora lub OnlyOffice

Aplikacje do edycji dokumentów Collabora i OnlyOffice można aktywować w swoim Nextcloud. Możesz edytować swoje dokumenty Worda, a nawet arkusze kalkulacyjne online w chmurze. W szczególności funkcja zespołu pozwala na pracę nad dokumentem z kilkoma użytkownikami.

Dostęp i udostępnianie plików z dowolnego miejsca

Nextcloud pozwala na dostęp do wszystkich plików z każdego urządzenia, z którego korzystasz.

Intuicyjny interfejs internetowy pozwala na łatwy dostęp do plików, udostępnianie ich własnym użytkownikom lub osobom trzecim, tworzenie prostych lub chronionych hasłem linków do plików. I możesz to zrobić z komputera stacjonarnego lub w podróży za pomocą smartfona.

Programy na smartfony (Android & iOS) i komputery stacjonarne (PC, Mac, Linux)

Aplikacje Nextcloud dla systemów Android, iOS i komputerów stacjonarnych pozwalają na synchronizację i udostępnianie plików poprzez bezpieczne i szyfrowane połączenie. Aplikacja mobilna na smartfona pozwala również na automatyczne przesyłanie zdjęć i filmów do Nextcloud oraz synchronizację wybranych folderów i plików. Aplikacja pozwala na korzystanie z wielu chmur i odpowiednie zarządzanie nimi.

Kalendarz i kontakty

Aplikacja Nextcloud Calendar and Contacts pozwala na bezpieczne zarządzanie i udostępnianie kontaktów i terminów. Kontakty i terminy można udostępniać innym użytkownikom i synchronizować je z serwerem oraz aplikacjami na smartfonie i komputerze stacjonarnym.

... i więcej aplikacji

Zainstaluj wiele dodatkowych aplikacji w swoim Nextcloud. I użyj Nextcloud Appstore do instalacji

3 proste kroki - wybierz domenę - potwierdź adres e-mail - potwierdź numer telefonu i gotowe!

Twój Nextcloud jest gotowy w 5 minut

Skonfigurujemy dla Ciebie darmową chmurę Nextcloud. Jako administrator możesz skonfigurować innego użytkownika.
Na początek otrzymasz 10 GB darmowej przestrzeni dyskowej. Opcjonalnie możliwe jest udostępnienie do 50 GB wolnej przestrzeni dyskowej.